UITSLAGEN FARMSTOCK HARSKAMP, 25 JULI 2014

Standaardklasse tot 3500 kg: pull 1 finale
1 Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 178 87,13  
2 Wim van Ravenhorst Renswoude Belarus 804 87,08  
3 Jacob Russcher Staphorst International 844-S 85,77  
4 Nicole van Schajik Waarder International 844-S 83,25  
5 Alice Hijwegen Nijkerkerveen Ford 5600 82,54  
6 Klaas Jan Krale Staphorst International 844-S 79,58  
7 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 79,43  
8 Klaas Kooiker Staphorst International 844-S 78,01  
9 Susan van den Heuvel Ederveen Valmet 505 77,62  
10 Tobias van den Heuvel Ederveen Fendt 102 S 75,98  
11 Chris Lagerweij Renswoude International 743 74,32  
12 Christian Hardeman Ederveen International 745 XL 68,48  

 

Standaardklasse tot 4500 kg: pull 1 finale
1 Jacco Overeem Ede Valmet 805 102,93  
2 Harm Mulder Staphorst International 1046 99,73  
3 Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094 97,47  
4 Gert Nap Lunteren Case JXU 85 95,30  
5 Johan van de Haar Lunteren International 856 XL 94,42  
6 William van Helten Geldermalsen Massey Ferguson 1080 88,93  
7 Albert van de Bruinhorst Renswoude International 844-S 88,90  
8 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 705 87,80  
9 Peter Dibbet Overberg Fiat 900 87,76  
10 Gerold van de Haar Ederveen Case International 4240 XL 86,13  
11 Jan Budding Achterberg Deutz D 10006 82,96  
12 Willem van de Hoef Lunteren International 844-S 80,63  
13 Berry van Panhuis Ermelo International 856 XL 69,47  
14 Henk Huisman Garderen International 844-S 60,27  
15 Floris Drost Lunteren Case CX 90 57,27  

 

Standaardklasse tot 5500 kg: pull 1 finale
1 Christoffel Verschuur Hoevelaken Ford 8210 F.P.  
2 Nico Drost Kootwijkerbroek Fendt 614 S 97,67  
3 Henrianne Hijwegen Nijkerkerveen Ford 7740 97,24  
4 Henk van de Brandhof Ederveen Case CS 94 96,31  
5 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 96,00  
6 Hendrik-Jan van de Kaa Renswoude International 1046 94,72  
7 Rinie Overeem Ede Valmet 805 93,08  
8 Gert van Laar Kesteren Deutz 10006 91,97  
9 Kees Jochemsen Ede International 1046 91,63  
10 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094 91,32  
11 Bert van den Brink Barneveld International 1246 91,22  
12 Henco van den Berg De Valk Fendt 614 S 89,65  
13 Aart de With Hagestein Massey Ferguson 1130 88,81  
14 Herralt Huisman Garderen International 1055 85,22  
15 Willem van de Hoef Lunteren International 1246 82,58  
16 Arjan Janssen Otterlo Fendt Favorit 10 S 77,93  

 

Standaardklasse tot 7000 kg: pull 1 finale
1 Gerrit Kampert Harskamp Fendt 614 LS 97,89  
2 Henco van Hierden Uddel Fendt 512 97,01  
3 Wouter van Luttikhuizen Ederveen International 1246 96,10  
4 Hendrik-Jan van de Kaa Renswoude Case International 1455 XL 95,87  
5 Corn√© Nap Ede Valtra Valmet 8550 95,26  
6 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford TW-35 94,88  
7 Johan van Schoonhoven Lunteren International 1246 89,02  
8 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8340 SLE 86,39  
9 Mark van der Grift Renswoude John Deere 4240 S 86,16  
10 Remco van de Craats Renswoude Case International 1455 XL 86,15  
11 Gert Druijff Lunteren Case International 1455 XL 86,08  
12 Team Versteeg Harskamp International 1246 85,68  
13 Alfred Hazeleger De Klomp Case International 1455 XL 85,65  
14 Brian Schipper Putten International 1246 85,53  
14 Henk Hijwegen Nijkerkerveen New Holland 8560 85,53  
16 Bertus Willemsen Harskamp Fendt 716 85,32  
17 Bob van Mourik Vuren Ford 9700 83,86  
18 Marco Budding Rhenen Deutz 650 75,55  
19 Evander van Beek Lunteren Case International 1455 XL 73,36  

 

Standaardklasse tot 9000 kg: pull 1 finale
1 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 87,34  
2 Peter Jochemsen Bennekom Case International 1255 XL 87,12  
3 Hijwegen Junior Nijkerkerveen Fendt 720 86,17  
4 Aart Pater Harskamp Fendt 614 85,86  
5 Jeroen Hop Nijkerk Case International 1455 XL 85,60  
6 Peter Hijwegen Nijkerkerveen Fendt 720 85,27  
7 Jeroen van Veldhuizen Leersum Case International 1455 XL 85,20  
8 Janneke Kap Renswoude Fendt 816 84,96  
9 Gebr Blankespoor Harskamp Fendt 916 83,94  
10 Gerard van Dijk Wekerom New Holland T 7220 80,49  
11 Reinoud van der Grift Renswoude John Deere 7710 disk  

 

Sport Trucks tot 8500 kg: pull 1 finale
1 Hendrikse     F.P. 103,00
2 Volvo FH16 Harskamp     F.P. 101,91
3 NL Truck     F.P. 93,16
4 P. Bos Veevoeders     F.P. 90,84
5 JB Trading     F.P. 88,88
6 Van Dodeweerd     109,18  
7 Van Bentum     94,03  
- Heavy Boys Toy   DEMO -- F.P.

 

Sportklasse tot 2500 kg (top): pull 1 finale
1 Little Red Poison Hagestein Massey Ferguson 6265 F.P. 99,37
2 Black Smoke Bunschoten Deutz 6806 F.P. 97,62
3 Zero Tolerance Bodegraven Ford 6600 F.P. 97,34
4 Van Eijden Schalkwijk Landini 9880 F.P. 95,55
5 Rednix Putten Steyr 8090 109,50  
6 Calimero Woerden Massey Ferguson 6130 107,40  
7 Starfire Kornhorn John Deere 6430 103,57  
8 Small Bassie Renswoude Steyr 870 103,08  
9 Fighting White Andelst Case 1494 101,87  
10 Adriaan Renswoude Steyr 9086 100,50  
11 Belazerus 1 Milheeze Belarus 952 96,16  
12 Kleine Beer Vinkeveen New Holland 5030 94,44  
13 Neighbours Nightmare Speuld Ford 5000 88,59  
14 After Shock Hoogblokland Zetor 8011 82,04  
15 Intertoy Hei- en Boeicop International 606 73,06  

 

Super-Sportklasse tot 3400 kg (top): pull 1 finale
1 De Beer Oudenbosch Fiat 850 100,43 100,74
2 Belazerus 2 Ysselsteyn Belarus 952.3 104,35 99,15
3 Red Pearl Harskamp Valtra M150 F.P. 93,41
4 Sprenkels Klein Zundert Fiat 750 97,60  
5 Golden Eagle Hulshorst Zetor 10111 97,55  
6 Forza Fiat Beemte Broekland Fiat 850 95,70  
7 Forever Blue Kootwijkerbroek Ford 7700 95,53  
8 The Alligator Lunteren Volvo BM 700 91,17  
9 Working Power Hoornaar Ford 7700 90,36  
10 Flying Bull `t Loo-Oldebroek New Holland TS 110 76,87  
11 Orange Adventure Westbeemster Fiat 850 37,65  
12 De Gebroeders Neede Zetor 10111 32,05  
13 Dancing on Wheels (Reloaded) Staphorst International 844-S 30,01  

 

Super-Sportklasse tot 3600 kg (top): pull 1 finale
1 Greenstar Meteren John Deere 7520 F.P. 100,04
2 The Red Bunny Aagtekerke International 1246 100,87 98,67
3 Proud Eagle Voorst Case International 1455 105,89 98,53
4 Thunderous Power Cromvoirt John Deere 4250 104,48 94,67
5 Bad Romance Ede Fendt 828 99,02  
6 Buiks Rijsbergen Fiat 1300 98,83  
7 Smoking Granny Overberg International 706 96,90  
8 Freek De Glind International 1066 90,42  
9 Forgotten Boy Ruurlo International 955 88,39  
10 Green Bullet Staphorst John Deere 4020 85,40  
11 De Groene Aardbei Ede John Deere 6920 85,26  
12 Great Experience Overberg Ford 7810 79,48  
13 Twister Hulshorst Deutz Agrotron 180.7 75,06  
14 Blue Belle Scherpenzeel Ford 9600 71,14  
15 Dynamite Bennekom Case International 1455 65,47  

 

Sportklasse tot 4500 kg (top): pull 1 finale
1 Gas d'r Bi-j IJsselstein Ford 9600 F.P. 110,53
2 Blue Force Putten Ford 9600 F.P. 103,24
3 Baby Kreij Schelluinen Ford TW-15 F.P. 98,95
4 Just Blue Sleeuwijk Ford 9600 107,81 98,91
5 Waldbroezer Augustinusga Fiat 180-90 F.P. 98,08
6 De Blauwe Kreij Schelluinen Ford 9000 107,74  
7 Blue Risk Harskamp Ford 8700 107,55  
8 Stroobosscher Grijpskerk John Deere 4430 107,26  
9 Red Expectation Laren (Gld) International 1066 105,72  
10 Van Dijk Zeeland International 1466 105,71  
11 Bull's Eye Oldekerk New Holland 8560 102,53  
12 Secret Power Ede Deutz Agrotron X710 97,74  
13 Old Green Worker Ermelo Fendt 614 LS 93,62  
14 Interven Nuland International 1066 85,21  

 

Super-Sportklasse tot 4500 kg (top): pull 1 finale
1 Simply Green Molenaarsgraaf John Deere 4020 100,27 105,69
2 Peeters Hoeven International 1066 100,73 99,99
3 Track Pointer Blue Thunder Voorst Ford 8970 102,17 50,70
4 Red Devil Ruurlo Massey Ferguson 8690 98,25  
5 The Mystery Wekerom Valtra S260 92,85  
6 Red Impact Zijderveld International 1086 91,47  
7 White Shadow Ysselsteyn Case 2094 88,16  
8 Black Magic Lunteren John Deere 8520 84,75  
9 Wild Pirate Lunteren John Deere 7810 84,33  
10 Maximum Massey Bakel Massey Ferguson 2805 80,39  
11 Bruggeman Broekland John Deere 7830 76,89  
12 Secret of the Valley Overberg John Deere 7710 66,13  
13 Van Stappust Staphorst John Deere 4320 64,59  
14 Up and Down Staphorst John Deere 4455 disk